Kurs Pierwszej Pomocy rozszerzony 16h, Warszawa, Łomża, Białystok


Cena do uzgodnienia

Rozszerzony kurs pierwszej pomocy obejmuje 16h dydaktycznych. Wzbogacony jest o dodatkowe informacje z zakresu organizacji pomocy, wzywania służb ratunkowych czy wiedzy medycznej. Istotny nacisk kładzie się także na umiejętności praktyczne z zakresu pomocy w przypadku złamań, opatrywania ran oraz zasad obsługi defibrylatora Philips HeartStart Frx pomocnego w Nagłym Zatrzymaniu Krążenia.

Podzielony na kilkunastominutowe bloki pozwala na szybkie i efektywne przyswojenie wiedzy. Kurs BLS AED włączony jest w zakres wiedzy kursu rozszerzonego. Polecamy wszystkim chętnym, dla których wiedza dotycząca pierwszej pomocy w zakresie podstawowym jest wciąż niewystarczająca. Tym, którzy w sytuacji zagrożenia życia drugiego człowieka chcą mieć pewność, że ich postępowanie jest słuszne i bez zarzutów.

Kurs proponujemy szczególnie w zakładach pracy, gdzie organizowane są grupowe szkolenia wierząc, że im więcej osób zapozna się wiedzą dotyczącą pomocy przedmedycznej, tym mniej będzie ofiar wypadków komunikacyjnych i innych nieszczęść.

Polska, Warszawa, Łomża, Białystok
 
 


Liczba wyświetleń strony: 827